[responsive_menu]
شنبه 3 سپتامبر 2016

صدابرداری و فیلمبرداری همایش ها و جلسات

می توانید فیلمبرداری همایش و صدابرداری گردهمایی ها و جلسات خود را در شهرهای گوناگون از نوپندار بخواهید. نوپندار، فیلمبرداری همایش شما را با کیفیتی مطلوب از طریق فیلمبردارهای فعال در شهرهای مختلف به انجام می رساند. پس از فیلمبرداری، امکان ویرایش فیلم، پیاده سازی متن، تبدیل فیلم به فرمت های قابل نمایش در اینترنت، ساخت DVD قابل پخش روی دستگاه های DVD-Player ، دوبلۀ فیلم، زیرنویس گذاری، ترجمۀ متن، ساخت دیسک های چندزبانه و گذاشتن افکت های صوتی و تصویری روی فیلم نیز وجود دارد.

هزینه فیلمبرداری همایش

قیمت فیلمبرداری همایش ها به ازای هر روز 1 میلیون تومان است. بهای صدابرداری همایش در هر روز 500 هزار تومان می باشد. اگر سفارش تصویربرداری داده شود، طبیعتاً صدابرداری نیز خودبخود انجام می گیرد. ضمناً در صورت تمایل کارفرما، فایل ها به ترتیب نام سخنران ها یا به ترتیب بخش های مختلف همایش، تقسیم بندی می شود. این کار هزینه ی اضافه در پی ندارد. همچنین می توان قسمت های مختلف یک سمینار را تبدیل به Titleها و Chapterهای گوناگون در منوی DVD کرد تا کاربر با کلیک روی گزینه ی دلخواه، سخنرانی فرد مورد نظر را بشنود و یا با کلیک روی زبان دلخواه، همایش را با زیرنویس یا دوبله به زبان مورد نظر خود تماشا کند. ساخت منوهای چندزبانه بدون نیاز به پرداخت هزینۀ جداگانه خواهد بود، ولی انجام ترجمه، دوبله و زیرنویس گذاری هزینۀ جداگانه دارد.


برچسب‌ها:, , , , ,


تمام ایمیل ها و تماس های تلفنی سریعاً پاسخ داده می شوند ولی چنانچه از یک روش تماس پاسخ نگرفتید حتماً با روش دیگر تماس حاصل نمایید
Mobile: )+98( 9354167938 (Javad Hoseini) Tel: )+98-71( 36347903
javad2000[@]gmail[dot]com
طراحی سایت در آذر 87 توسط: ایران نوپندار
برای لود این صفحه 17 عملیات در 0٫491 ثانیه انجام شد.


page loaded in 1600740744874 milliseconds