جمعه ۲۰ شهریور ۱۳۹۴

طراحی سایت

داشتن یک سایت در دنیای مجازی به منزله فعال کردن دفتر کار شبانه روزی است که خدمات ما را به سراسر دنیا با زبان های مختلف معرفی می کند و با گذشت زمان، مخاطبان بیشتری را به سمت فعالیت یا خدمات مورد نظر می آورد. هزینه نگهداری و راه اندازی دفتر کار مجازی به مراتب کمتر از فضای فیزیکی می باشد در حالی که دیگر محدودیت زمانی و مکانی ندارد. به عنوان مثال هر گاه یکی از مشتریان شما فهرست قیمت کالاهایتان را بخواهد می توانید او را به وبسایت ارجاع دهید که تصاویر، قیمت ها، توضیحات، مشخصات، عکس ها و فیلم های مرتبط با محصول مورد نظر به طور کامل و با زبان های مختلف نوشته شده اند.
نوپندار در طراحی سایت هایی با رتبه ی بالا مهارت دارد و می تواند موسسه یا شرکت شما را به خوبی در معرض دید همگان قرار دهد. رعایت زیبایی ظاهری، کاربرپسندی، سهولت استفاده و امکانات مناسب از جمله ویژگی های سایتی خواهد بود که از نوپندار تحویل می گیرید. ظاهر و قالب سایت را از آلبوم حاوی ۳۰۰ نوع طراحی مختلف انتخاب خواهید کرد و البته بنا به نیاز و فعالیت هر سایتی، طراحی و ظاهر تغییر می کند. امکانات کلی و قابلیت های سایت شما تقریباً مشابه همین سایت نوپندار خواهد بود اما قابلیت ها و ویژگی های گسترده ی دیگری نیز می توان بنا به نیاز، اضافه کرد.

تعرفه طراحی سایت برای موسسات و شرکت های ایرانی

طراحی سایت می تواند به سه شیوه کلی صورت پذیرد که هر کدام، زیرمجموعه های گوناگون دارند. طراحی بدون کار گرافیکی یعنی این که سایت نیاز به لوگو ندارد یا لوگو و عکس های آن به صورت آماده در اختیار نوپندار قرار می گیرد. طراحی با کار گرافیکی یعنی لوگوی سایت توسط نوپندار و بنا به نظر سفارش دهنده طراحی می گردد یا اگر هم تصاویر آماده باشد، تعداد عکس ها، فیلم ها و امور مالتی مدیا در آن زیاد است. یک سایت معمولی دوزبانه تقریباً شامل ۲۰ صفحه ی فارسی و ۱۰ صفحه ی انگلیسی خواهد بود. قیمت ها با زیاد یا کم شدن صفحات تغییر می کند اما در حالت عادی به شرح زیر است.

نوع سایت

قیمت

مدت زمان آماده شدن و تحویل

بدون کار گرافیکی تک زبانه (فارسی)

۵۰۰ هزار تومان

۲ هفته

با کار گرافیکی تک زبانه (فارسی)

۱ میلیون تومان

۱ ماهه

با کار گرافیکی دوزبانه (فارسی و انگلیسی)

۲ میلیون تومان

۲ ماهه

تعرفه طراحی سایت برای موسسات و شرکت های افغانستان

امکان طراحی سایت جهت موسسات و شرکت های افغانی نیز وجود دارد و وجه آن به حساب نماینده ی ما در افغانستان واریز می گردد. چنانچه وجه به حساب افغانستان واریز شود قیمت ها به شرح زیر است:

نوع سایت

قیمت>

تک زبانه بدون کار گرافیکی

۲۰۰ دلار یا ۱۳هزار افغانی

تک زبانه با کار گرافیکی

۴۰۰ دلار یا ۲۶هزار افغانی

دو زبانه با کار گرافیکی

۸۰۰ دلار یا ۵۲هزار افغانی

<مشخصات سایت هایی که تحویل می گردد

  1. پرداخت یک سوم هزینه قبل از شروع کار و مابقی پس از اتمام.
  2. آموزش رایگان به صاحب سایت برای حذف و اضافه و ویرایش مطالب موجود.
  3. دامین مناسب و هاست باکیفیت روی Server آلمانی یا آمریکایی (یا هر Server دیگر که مورد درخواست باشد)
  4. اجاره سال اول دامین و هاست را ما می پردازیم. از سال دوم به بعد بنا به نوع دامین و هاست، هزینه ی سالانه دارد که در ارزانترین حالت سالی ۶۰هزار تومان می شود و بنا به نوع سایت می تواند بیشتر گردد.
  5. امکان ارتقا و افزایش مداوم امکانات، ظرفیت و پهنای باند سایت همواره وجود دارد.
  6. آمارگیر، خبرنامه، امکان عضویت، بخش تازه ترین نوشته ها، پربازدیدترین نوشته ها، تازه ترین دانلودها، محبوب ترین دانلودها و… بنا به نوع سایت و نیازهای آن می تواند فعال شود.
  7. ملاحظات و ابزارهای امنیتی قوی تعبیه می گردد تا امکان هک و کرک سایت وجود نداشته باشد.
  8. ضوابط SEO یا بهینه سازی برای موتور جستجو رعایت می گردد تا رتبه سایت در گوگل و سایر جستجوگرها بالا برود.
  9. تا مدتی پشتیبانی رایگان و پس از آن هم پشتیبانی با دریافت هزینه انجام می گیرد.
  10. در مورد سایت های دوزبانه یا چندزبانه، ترجمه هر زبان توسط مترجم حرفه ای انجام می گیرد ولی در تمام سایت های تک زبانه و دوزبانه امکان تعبیه رایگان ابزار Google Translate برای ترجمه ی خودکار به بیش از ۱۰۰ زبان دنیا نیز وجود دارد.

قیمت های فوق را از سایرین نیز بپرسید و مقایسه کنید زیرا پایین تر از مبلغ متداول در بازار است. ضمناً کلیه ارقام بالا تا پایان سال ۲۰۱۵ میلادی یعنی آخر آذر ۱۳۹۴ ۱۰ درصد تخفیف دارد.


دیگر مراکز تایپ گفتار فارسی مرکز تخصصی پیاده سازی صوت ایران (بیژنی)، مرکز تایپ کلام، مرکز شرح مکتوب صوت ، پژوهشیاران، ایران تایپیست، سایت احمد صابری، تکثیر رایان قم
سایر مراکز ترجمه صوت شبکه مترجمین ایران، ایران ترجمه، های ترجمه، ترجمه آنلاین، دانشجو آنلاین، ایران فرتاک، انگلیش پای، ترجمه پلاس، کافه ترجمه، آی ترنسلیت
برچسب‌ها, , , , ,


تمام ایمیل ها و تماس های تلفنی سریعاً پاسخ داده می شوند ولی چنانچه از یک روش تماس پاسخ نگرفتید حتماً با روش دیگر تماس حاصل نمایید
Mobile: )+98( 9354167938 (Javad Hoseini) Tel: )+98-71( 36347903
info@irannopendar.com
طراحی سایت در آذر 87 توسط: ایران نوپندار
برای لود این صفحه 115 عملیات در 3 ثانیه انجام شد.