پیاده سازی صوت و تایپ شنیداری، ویرایش و ترجمه، خرید و فروش کالا و محصولات فناورانه و نوآورانه

قیمت پیاده سازی فیلم با ترجمه انگلیسی به فارسی

بهای پیاده سازی انگلیسی به فارسی بستگی کامل به میزان تخصصی بودن و سختی کار دارد. متوسط قیمت هر ساعت معادل ۵۰۰ هزار تومان می باشد. بسته به حجم پروژه، کوچکی و بزرگی فایل ها و میزان تخصصی بودن آنها این قیمت می تواند تغییر کند. جهت قیمت گذاری دقیق لازم است نمونه ی کار ارسال و مذاکره ی شفاهی انجام شود. فایل های کمتر از ۱ ساعت معادل ۱ ساعت حساب می شود. فایل های کمتر از ۳۰ دقیقه معادل ۴۵ دقیقه و کمتر از ۱۵ دقیقه معادل ۳۰ دقیقه حساب خواهد شد. فایل های تخصصی با موضوع پراکنده، پروژه های جدا از هم به حساب می آید. مثلاً اگر ۱۰ فایل ۱۴ دقیقه ای با ۱۰ موضوع تخصصی متفاوت باشد، هر کدام از فایل ها معادل ۳۰ دقیقه یعنی مجموع آنها ۳۰۰ دقیقه به حساب می آید ولی چنانچه ۱۰ فایل ۱۴ دقیقه ای که همگی با موضوع مشابه و به دنبال هم هستند ارسال گردد، به مدت زمان هر فایل فقط ۳ دقیقه اضافه خواهد شد یعنی مجموع آنها معادل ۱۷۰ دقیقه خواهد بود.

آخرین به روزرسانی: ۴ خرداد ۹۵

یکشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۴
1,655 بازدید

درباره جواد حسینی:

زندگینامه جواد حسینی دانلود رزومه جواد حسینی
نقش: مدیر
32 نوشته ی وی را ببینید

نوشته های پیشین

یک دیدگاه در نوشته‌ی “قیمت پیاده سازی فیلم با ترجمه انگلیسی به فارسی

  1. جواد حسینی نویسنده

    با سلام
    ضمن تشکر از تماس شما، شرایط همکاری با نوپندار رو با کلیک و رفتن به بخش همکاری با ما ببینید. در حال حاضر تیم پیاده سازی فارسی به فارسی تکمیل هست و نیاز به همکار جدید نداریم ولی می توانید سرعت تایپ خود را با فرمول نوشته شده در همان قسمت محاسبه و برای ما از طریق بخش تماس با ما ارسال کنید تا اسمتان در فهرست همکاران احتمالی آتی قرار گیرد.

    پیاده ساز فارسی به انگلیسی که حداقل ۵ سال سابقه مترجمی داشته باشه و به تایپ ده انگشتی بدون نگاه به صفحه کلید کاملاً مسلط باشه و درآمد روزانه بین ۷۵ تا ۱۰۰هزار تومان بخواهد نیاز داریم؛ مشروط بر این که واقعاً حرفه ای باشه. البته کارهامون دائم نیست و گهگاه هست.

    ارادتمند

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برچسب‌ها, , , , , , , , , , , , , , ,


برای لود این صفحه 122 عملیات در 2 ثانیه انجام شد.