هزینه ترجمه صوت و تایپ گفتار در مورد فایل هایی که وقفه یا بخش های خالی دارند چطور محاسبه می شود؟

گاهی هنگام ترجمه صوت یا تایپ گفتار (پیاده سازی متن فایل صوتی)، بعضی قسمت های آن خالی است. مثلاً مدت زمان تلاوت قرآن یا پذیرایی نیاز به پیاده سازی ندارد. در چنین مواقعی، آیا هزینه ی پیاده سازی آن قسمت ها هم جزء هزینه ی کل فایل حساب می شود یا نه؟ روش معمول ما برای محاسبه ی وقفه ها به شرح زیر است، مگر که طور دیگری با کارفرما توافق کرده باشیم:
1- در تایپ گفتار، وقفه های کمتر از 5 دقیقه نادیده گرفته شده و چیزی کسر نمی شود.

2- در فایل هایی که وقفه های بیشتر از 5 دقیقه دارند، 3 دقیقه اش کسر نمی شود و بقیه کسر می گردد. مثلاً اگر در ابتدای یک فایل، 15 دقیقه خالی داشته باشد 12 دقیقه از مدت زمان فایل کسر می شود. 3 دقیقه به خاطر زحمت گوش دادن به این 15 دقیقه و پیدا کردن قسمت هایی است که نیاز به تایپ گفتار و ترجمه صوت ندارد.
3- در مورد فایل های فورس ماژور، فایل های خسته کننده، فایل هایی که هزینه ی آنها با تخفیف حساب شده، فایل هایی که تراکم کلمات آنها بالاست و فایل هایی که هزینه ی انجام کل پروژه از قبل با کارفرما توافق شده، بابت وقفه ها چیزی کسر نمی گردد.

تذکر: هنگامی که محاسبه ی قیمت یک پروژه توسط حسابدار نوپندار برایتان انجام و فاکتور آن ارسال می شود، چنانچه اختلافی در حساب ها مشاهده کردید یا ابهامی وجود داشت لطفاً حتماً اطلاع دهید تا رفع ابهام صورت گیرد.

درباره جواد حسینی:

زندگینامه جواد حسینی دانلود رزومه جواد حسینی
نقش: مدیر
82 نوشته ی وی را ببینید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

thirty four + = forty

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , ,


تمام ایمیل ها و تماس های تلفنی سریعاً پاسخ داده می شوند ولی چنانچه از یک روش تماس پاسخ نگرفتید حتماً با روش دیگر تماس حاصل نمایید
Mobile: )+98( 9354167938 (Javad Hoseini) Tel: )+98-71( 36347903
info@irannopendar.com
طراحی سایت در آذر 87 توسط: ایران نوپندار
برای لود این صفحه 120 عملیات در 2 ثانیه انجام شد.

ایران نوپندار