[responsive_menu]

همکاری با ما در زمینه پیاده سازی فایل صوتی

پیاده سازی فایل صوتی و ترجمه انواع صوت و فیلم باید توسط افراد مسلط به این کار با کیفیت و دقت بالا انجام گیرد. ایران نوپندار آماده همکاری با اشخاصی است که سابقه کار پیاده سازی فایل های صوتی و ترجمه صوت در همکاری با شرکت های تحقیق بازار را دارند. این اشخاص باید دارای نمونه کار پیاده شده از روی صدای FGD باشند. کسانی که این نمونه کار را ندارند فقط در صورتی امکان همکاری با ایشان را داریم که دوره آموزشی ما را بگذرانند و یک نمونه یک ساعته از فایل صوتی را با استانداردهای مد نظر ما پیاده کنند. پیاده سازی در دوره آموزشی به صورت کم کم و در 5 نوبت انجام می شود.

درخواست نمونه کار پیاده سازی فایل صوتی

از کسانی که نمونه کار قبلی دارند، نمونه رونویسی متن فکوس گروپ تحقیق بازار را می خواهیم که مربوط به فایل صوتی حداقل یک ساعته باشد. متن کامل به اضافه مدت زمان فایل را می خواهیم داشته باشیم ولی نیازی به فایل صوتی نداریم. ضمناً می توانید نام اشخاص و شرکت ها را از فایل حذف کنید. کسانی که مایل به گذراندن دوره آموزشی ایران نوپندار و آشنایی با استانداردها و تکنیک های ما باشند نیز در اولویت قرار می گیرند.

درباره جواد حسینی:

زندگینامه جواد حسینی دانلود رزومه جواد حسینی
نقش: مدیر
82 نوشته ی وی را ببینید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


برچسب‌ها:, , , , , , , , , ,


تمام ایمیل ها و تماس های تلفنی سریعاً پاسخ داده می شوند ولی چنانچه از یک روش تماس پاسخ نگرفتید حتماً با روش دیگر تماس حاصل نمایید
Mobile: )+98( 9354167938 (Javad Hoseini) Tel: )+98-71( 36347903
javad2000[@]gmail[dot]com
طراحی سایت در آذر 87 توسط: ایران نوپندار
برای لود این صفحه 21 عملیات در 0٫372 ثانیه انجام شد.


page loaded in 1600740675630 milliseconds