[responsive_menu]
چهارشنبه 1 آوریل 2015

ترجمه متن و مقاله تخصصی

ترجمه مقالات و متون تخصصی با کیفیت بالا و ویرایش دقیق، به منظور انتشار در ژورنال های خارجی و داخلی، کتاب، نشریه، وبسایت و هر نوع مدیای دارای مخاطبین فرهیخته انجام می گیرد و بخصوص در مورد ارسال مقالات مقطع دکترا برای مجلات ISC و ISI کاربرد دارد.

انواع و نمونه های ترجمه تخصصی

مقالات زیر که برای نشریات ISC و ISI ترجمه شده، تماماً از لحاظ کیفیت ترجمه، مورد تایید ویراستاران ژورنال های مذکور در کشورهای انگلیسی زبان از جمله آمریکا قرار گرفته اند. ترجمه مقالات تخصصی می تواند به سه روش انجام شود. حالت اول، ترجمه توسط مولف و ویرایش ادبی از سوی ما! حالت دوم در اختیار گذاشتن معادل لغات تخصصی از سوی مولف و ترجمه و ویرایش از طرف ما، و حالت سوم پیدا کردن معادل های تخصصی، ترجمه و ویرایش تماماً از طرف ما!
نمونه ها:
[download id=”5″]
[download id=”6″]
[download id=”7″]
مشاهده نمونه مقاله انجام شده و Accept گرفته به روش دوم در سایت ژورنال دارای ایندکس ISI

نام مترجم و ویراستار ادبی: جواد حسینی

روش ارسال و تحویل مقالات

مقاله را می توانید با هر فرمت دلخواه از جمله متن کاغذی، wordd یا PDF بفرستید و ترجمه را به صورت فایل Word تایپ و ویرایش شده از طریق ایمیل یا به شکل حضوری دریافت نمایید. ترجیح بر این است که قبل از ارسال مقاله، یک بار خودتان از روی آن بخوانید، صدای خود را ضبط کنید و سپس فایل صوتی را بفرستید زیرا مترجم نوپندار نابینا است و فقط فایل صوتی ترجمه می کند اما در عین حال، امکان تبدیل متون شما به صوت از طریق فناوری های کامپیوتری نیز وجود دارد. البته در مورد ترجمه به روش اول (صرفاً ویرایش متن انگلیسی) فقط کافی است فایل Word متن مذکور را بفرستید و نسخه ویرایش شده را دریافت نمایید. در این حالت، قسمت های ویرایش شده با علامت ستاره * در متن مشخص می گردند.

توضیحات تکمیلی درباره ترجمه متون تخصصی

  1. قیمت ترجمه اغلب بر اساس تعداد کلمه محاسبه می شود. اگر بخواهید آن را به صفحه تبدیل کنید هر صفحه کامل A4 بسته به این که با چه فونتی نوشته شود معمولاً بین 250 تا 300 کلمه است. ما هر 300 کلمه را یک صفحه حساب می کنیم لذا اگر قیمت هر صفحه ترجمه در یک دارالترجمه نسبت به قیمت هر صفحه در دارالترجمه دیگر فرق کند، باید به تفاوت تراکم واژگان و خطوط در صفحات دقت داشته باشید.
  2. ما فقط متن اصلی را ترجمه می کنیم. ترجمه جدول، پاورقی، حدیث، آیه و نمودارها انجام نمی گیرد.
  3. تا کنون تمام مقالاتی که در نوپندار برای نشریات خارجی از جمله ژورنال های ISI آمریکایی ارسال شده از لحاظ کیفیت ترجمه مورد تایید بوده و فقط اصلاحات جزئی توسط ویراستار مجله روی آنها صورت گرفته است ولی با این وجود، ادبیات متن های انگلیسی که یک فارسی زبان بنویسد مشابه متن ژورنالیست های بومی (Native) آمریکا و انگلیس نمی شود. اگر بخواهید متن شما به وسیله یک ویراستار بومی (Native) آمریکایی یا انگلیسی نیز مورد ویرایش قرار گیرد، این امکان با پرداخت هزینه اضافه وجود دارد.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , ,


تمام ایمیل ها و تماس های تلفنی سریعاً پاسخ داده می شوند ولی چنانچه از یک روش تماس پاسخ نگرفتید حتماً با روش دیگر تماس حاصل نمایید
Mobile: )+98( 9354167938 (Javad Hoseini) Tel: )+98-71( 36347903
javad2000[@]gmail[dot]com
طراحی سایت در آذر 87 توسط: ایران نوپندار
برای لود این صفحه 18 عملیات در 0٫467 ثانیه انجام شد.


page loaded in 1600739231816 milliseconds