جمعه 6 مهر 1397

اندیشه ای نو را با نوپندار تجربه کنید

نوپندار در 3 آذر 1387 با هدف فعاليت در زمينه ي ترجمه، تاليف، پياده سازي، آموزش و پژوهش در حوزه هاي گوناگون، به ويژه فناوري اطلاعات و ارتباطات و همچنین ارائه ی محصولات و خدمات نوآورانه و فناورانه شروع به فعالیت کرد. هم اکنون بیشترین فعاليت این مجموعه در زمينه پياده سازي، ترجمه، زیرنویس گذاری و دوبله فايل هاي صوتي و تصويري است که به صورت “فارسي به فارسي”، “فارسي به انگليسي”، “انگليسي به فارسي” یا “انگلیسی به انگلیسی” انجام مي گيرد و علاوه بر آن به ترجمه مقالات تخصصی جهت ژورنال های ISC و ISI خارج از کشور می پردازد. نوپندار، تنها توليدکننده ي نرم افزارهاي تسهیل “تایپ شنیداری و تنها واردکننده ی برخی کالاهای نوآورانه، همواره در تلاش براي جلب رضايت مشتریان و کارفرمايان، ارائه کیفیت ممتاز و رعايت اخلاق حرفه اي را سرلوحه ي فعاليت هاي خود قرار مي دهد.

توضیحاتی درباره پیاده سازی صوت در نوپندار

اخبار سایت

افزودن نوشته تازه

انجمن پیاده سازی صوت ایران

در این قسمت فهرست افراد فعال در حوزه ی پیاده سازی صوت ایران را مشاهده می کنید که به صورت مستقل از نوپندار فعالیت می نمایند. قیمت و کیفیت کار هر شخص را در اینجا خودش معلوم می کند و ربطی به قیمت و کیفیت کارهای نوپندار ندارد.

عضویت در انجمن پیاده سازی صوت ایران

اگر شما هم پیاده ساز صوت هستید، ابتدا در سایت نوپندار ثبت نام کنید و سپس وارد پیشخوان شوید، بعد نوشته ی جدید برای معرفی کار خود بگذارید و هنگام درج نوشته ی تازه، عبارت «انجمن پیاده سازی صوت ایران» را تیک بزنید.

آموزش ترجمه صوت و تایپ گفتار